ГОЛОВНА
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >

Його не завжди можна побачити, бо результати приховуються від сторонніх очей під страхами та почуттям сорому. Йому не потрібен перекладач. Воно не знає меж, не потребує перекладча, приносить біду у сім'ї по всьому світу.

За даними досліджень близько 95% потерпілих від домашнього насильства – жінки, в 75% випадків від домашнього насильства страждають діти. 30–40% міліції стосуються домашнього насильства.

Ґендерна тематична група Фонду Народонаселення ООН дає таке визначення ґендерному насильству: «Ґендерне насильство – це насильство, яке стосується чоловіків і жінок, жертвами якого переважно є жінки. Воно виникає як наслідок нерівних владних стосунків між жінками й чоловіками. Це насильство, спрямоване проти жінки, тому що вона жінка, чи непропорційно впливає на жінок. Воно стосується (але не вичерпується) фізичної, сексуальної та психологічної шкоди, включно із залякуванням, стражданнями, примусом або позбавленням свободи в сім’ї чи суспільстві взагалі. Це також стосується насильства, яке чинить чи не зупиняє держава».


Залишайся людиною

Експозицію «Зупинимо насильство» створено в рамках проекту «Права жінок та дітей в Україні –
комунікаційний компонент».

Музей історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху. © GENDER SPACE 2010 Сайт створено за підтримки УКРАЇНСЬКОГО ЖІНОЧОГО ФОНДУ