Головна сторінка

Наталія Колісник

Наталія Колісник, керівниця творчої фотостудії ArtMix, фотографка:

Жінка може бути мамою, дружиною, біоінженером, політиком, хакером, автомеханіком… варіантів багато. Зовсім не обов’язково слідувати стереотипам, необхідно реалізувати свій потенціал у тому, що дійсно подобається, слідувати своїм мріям, і світ навколо нас стане вільнішим.
Якщо жінка вирішила організувати свій бізнес, стати керівником – Why not?
Інтелект, інтуїція, логіка, здатність працювати з людьми – усі ці якості властиві як чоловікам, так і жінкам.
Жінка-керівник – хто вона?
Вона може поєднувати в собі безліч якостей: доброту і справедливість, почуття гумору і серйозність, ніжність і твердість характеру.
Я – жінка-підприємець з 2003 року, раніше керівник у сфері ювелірного бізнесу, з 2016 року – керівник творчої фотостудії Artmix.
Я – різнобічна особистість, мій інтерес до всього творчого чудово поєднується з математично-технічним складом розуму. Моє життєве кредо – слідувати заздалегідь поставленому плану, але не наосліп. У міру втілення в життя та просування своїх цілей я намагаюся коригувати їх у світлі нової інформації, постійно розширюючи свої горизонти.
Для того, щоб досягти змін у своєму житті, мені завжди допомагають цілеспрямованість, дисципліна та наполегливість. І, безумовно, у все, що я роблю в цьому житті, я вкладаю душу та серце! Саме в цьому і полягає вся міць у жінках та їх роботі! Ми не збираємося перемогти чоловіків, ми хочемо зробити цей світ кращим!
Фотопроєкт Women in Art – «Жінки в мистецтві» реалізовано за підтримки:
Фотостудія ArtMix Центр гендерної культури 
PR-аѓенція культурних проєктів “Bagels&Letters” | Торгівельний будинок «Вина світу»