Гесюк Наталія

Чому я обрала цю жінку?

Для конкурсу «Неймовірні жінки України на захисті миру та безпеки» я обрала Наталію Гесюк, бо щиро захоплююся цією українкою і неймовірно радію кожному нашому спілкуванню.

Пані Наталія працює у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області на посаді заступника начальника відділу соціально-гуманітарної роботи. Досвід роботи психологом в пожежно-рятувальній службі 13 років, кризовий психолог «гарячої лінії», психотерапевт. За час роботи кризовим психологом десятки разів брала участь у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях, супроводі родичів загиблих (зниклі, потонулі, суїцидальники, після пожеж, ДТП чи завалів та інше) як дітей, так і дорослих. За родом служби сповіщала людей про смерть їхніх родичів, стабілізувала стан постраждалих.

Легко знаходить контакт з наляканою дитиною чи засмученим дорослим, завжди знайде час підтримати, вислухати, розрадити. Працює з максимальною віддачею і душею. Доброзичлива, дарує людям щиру посмішку, добре слово, теплий погляд. Нам дуже відгукується життєве кредо Наталії: «У кожного є хтось, для кого ти – Всесвіт».

Від початку війни з російською навалою активно допомагає постраждалому населенню, намагається полегшити їх душевний біль, «прожити» важкі моменти минулого, повірити у свої сили та знайти нові перспективи у житті.

Шуміло Вікторія Юріївна 20 років
м. Черкаси