Євгенія Дудка

Сьогодні я хочу розповісти вам про те, чому обрав Євгенію Дудку, майора служби цивільного захисту, керівницю прес-служби ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, яка загинула від отриманих ран, потрапивши під обстріл на місці ліквідації ворожого удару, як головного персонажа для створення свого постеру.

Євгенія Дудка була справжньою героїнею, яка присвятила життя захисту людей, професіоналом своєї справи та завжди була готова допомогти тим, хто на це потребував. Її робота в прес-службі ДСНС України була надзвичайно важливою, оскільки забезпечувала оперативну інформацію про надзвичайні ситуації та допомагала людям.

Євгенія загинула від несумісних з життям ран, які отримала при виконанні своїх професійних обов’язків, потрапивши під обстріл російського агресора. Це велика втрата для всієї країни, а особливо для її рідних та колег.

Я обрав історію Євгенії Дудки для створення постера, оскільки вона є символом мужності, сили та відданості своїй справі. Цей приклад показує, що навіть у найскладніших ситуаціях, коли на кону стоїть власне життя, справжні герої ризикують ним задля допомоги іншим.

Я хочу закликати всіх пам’ятати про героїв, які віддали своє життя, захищаючи нашу країну від агресії. Нехай приклад незламності і сили духу цієї тендітної дівчини надихають українців на подальшу боротьбу та перемогу.

Вінніченко Костянтин, 19 років, курсант третього курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України
м. Черкаси