Євгенія Емеральд (позивний «Жанна Дарк»)

Місто героїні: Львська обл..
Вид діяльності: снайперка
Чому я обрав цю героїню: Євгенія Емеральд (позивний «Жанна Дарк») для мене та всього українського народу це історична постать, яка стала символом сили та відваги для багатьох людей. Вона народилася в 1994 році у Львівській області, але з дитинства мріяла про те, щоб стати військовою льотчицею. Однак, коли почався конфлікт на сході України, вона вирішила приєднатися до армії та допомогти своїй країні.
«Жанна Дарк» стала снайперкою та виконувала свої обов’язки з великою відданістю та вмінням. Вона була членкинею добровольчого батальйону «Айдар», який брав участь у боях на сході України. За свою військову службу, «Жанна» здобула численні нагороди та звання, серед яких – «Герой України».
Однак, життя на фронті не було легким для «Жанни». Вона змушена була боротися з російськими окупантами та виконувати свої обов’язки в неймовірно складних умовах.
Незважаючи на це, «Жанна» залишалася відважною, завжди готовою захистити свою країну.
Я обрав її як потенційний варіант для інтерпретації у мистецькому творі, оскільки її історія життя – це приклад для наслідування та джерело натхнення для багатьох людей. Вона стала символом сили та відданості своїй країні. «Жанна Дарк» – це не просто снайпер, вона – героїня, яка бориться за свободу та незалежність України.
Робота виконана у стилі поп-арт. Я хочу показати «Жанну Дарк» як сильну та відважну жінку, яка стала символом боротьби за свободу.
«Жанна Дарк» – це не тільки історична постать, вона – героїня, яка стала символом сили та відваги для багатьох людей.

Сопільняк Богдан Вячеславович, 17 років.
 м. Кременчук.